KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956339
*
nr 1395 6339
Karl Johan Lilliesköld
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, "Those little pink pyramids", Galleri Bennetter. Signerad. Olja på duk, 20x20 cm, oramad
Karl Johan Lilliesköld, svensk bildkonstnär född 1954.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 maj 2021
kl 19:18:57
- Konstnär/Designer
Karl Johan Lilliesköld
Karl Johan Lilliesköld, svensk bildkonstnär född 1954.
Läs mer om Karl Johan Lilliesköld
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: galleri bennetter olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 18:56
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:50
-
1037 Oljemålning
Anders Wahlgren. Signerad, daterad 1907, Stockholm..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:48
*
Karl Johan Lilliesköld
Karl Johan Lilliesköld, svensk bildkonstnär född 1954.
Läs mer om Karl Johan Lilliesköld
nr 1395 6339
Karl Johan Lilliesköld
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, "Those little pink pyramids", Galleri Bennetter. Signerad. Olja på duk, 20x20 cm, oramad
Karl Johan Lilliesköld, svensk bildkonstnär född 1954.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 maj 2021 |
- Konstnär/Designer
Karl Johan Lilliesköld
Karl Johan Lilliesköld, svensk bildkonstnär född 1954.Läs mer om Karl Johan Lilliesköld
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: galleri bennetter olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 19:16 -
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 18:56 -
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:50 -
1037 Oljemålning
Anders Wahlgren. Signerad, daterad 1907, Stockholm..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:48